DIANA WIŚNIEWSKA

🔺 TRENERKA W PRACOWNI RUCHU
W naszym kameralnym studiu jestem trenerką personalną i trenerką medyczną.
 
🔺 ZRZUCENIE ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW
Nie chcesz wtapiać się w tłum setek osób ćwiczących na siłowni lub być jedną z wielu osób na sali fitness? Świetnie trafiłeś/aś! Trening personalny to czas dla Ciebie, a indywidualna współpraca daje możliwość osiągnięcia wymarzonych efektów w postaci utraty tkanki tłuszczowej i poprawy kondycji. Moje obserwacje potwierdzają, jak wiele osób w niewłaściwy sposób zabiera się za proces odchudzania i wdrażania aktywności do swojej rutyny, czego efektem są liczne urazy i kontuzje. Dlatego podczas treningu dbam przede wszystkim o technikę ćwiczeń i Twoje bezpieczeństwo.
 
🔺 SPRAWNOŚĆ NA LATA
Podejmowanie aktywności fizycznej w celu poprawy samopoczucia i wydajności w życiu codziennym to główny powód, dla którego każdy z nas powinien podejmować aktywność fizyczną. Jeśli Twoim celem jest zachowanie zdrowia na dłużej, możesz być pewien, że jesteś w dobrych rękach. Niezależnie od tego czy masz już staż treningowy, czy dopiero zaczynasz przygodę z regularną aktywnością fizyczną – dobiorę dla Ciebie odpowiednie rozwiązania tak, abyś mógł czerpać jak najwięcej korzyści z każdego treningu. Trening zawsze dostosowuję do Twoich możliwości.
 
🔺 WYSMUKLENIE SYLWETKI
Trening jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To właśnie dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom z użyciem ciężaru wzmocnisz i ujędrnisz swoje ciało. Kobiety zdecydowanie nie powinny bać się nadmiernego rozrostu mięśni – to mit! Prawdą natomiast jest fakt to, że ćwiczenia z oporem skutecznie modelują sylwetkę i wzmacniają całe ciało.
Moją misją jest zaszczepienie w podopiecznych pasji do ruchu tak, aby trening stał się wyczekiwanym elementem dnia!

Najważniejsze ukończone przeze mnie kursy i szkolenia:

 • Kurs Trenera Medycznego BODYWORK, które dało mi podstawy do pracy z klientami zmagającymi się z dysfunkcjami i bólem (szczególnie w okolicy kręgosłupa)

 • Totalna Terapia Marka Purczyńskiego, które łącząc wiele dziedzin: masażu, treningu funkcjonalnego, jogi, pracy z oddechem, biomechaniki i treningu medycznego dało mi skuteczne narzędzia do pracy z dysfunkcjami układu ruchu

 • Metodyka i Planowanie Treningu Lower Body, Upper Body i Core, dzięki którym nabyłam wartościową wiedzę niezbędną do zastosowania w treningu oporu zewnętrznego, a tym samym odpowiednich ćwiczeń wzmacniających całe ciało

 • Szkolenia z zakresu dietetyki i dietoterapii – „Podstawy Dietetyki”, „Kształtowanie Kobiecej Sylwetki”, „Żywienie w sporcie”, „Dieta w chorobach tarczycy – niedoczynność i Hashimoto”, „Diagnostyka laboratoryjna w gabinecie dietetyka”

 • Roczny kurs języka angielskiego Speak Sporty obejmujący słownictwo treningowe. I am an English speaking personal trainer, so if you are looking for someone to help you with your fitness goals here in Poland 🙂

 • Miałam również przyjemność studiować na brytyjskim uniwersytecie Coventry Univeristy, gdzie ukończyłam rok zerowy na wydziale „Health and Life Sciences”, dzięki czemu nabyłam cenną wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii i biomechaniki organizmu. Wiedzę tę obecnie poszerzam na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie jako studentka III roku wychowania fizycznego.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ!

  KONTAKT

  ZAPISZ SIĘ

  Logowanie

  Nie pamiętasz hasła?

  Stworzyć konto?