KAMILA KURIATA

🔺 TRENERKA I MASAŻYSTKA W PRACOWNI RUCHU
W naszym kameralnym studiu jestem trenerką medyczną, trenerką personalną, a także masażystką.
 
🔺 TRENING MEDYCZNY
Poprzez łączenie elementów fizjoterapii i treningu wypracowałam świetny sposób na zwalczanie bólu oraz szybszy powrót do pełnej sprawności po kontuzji. Zatem jeżeli zmagasz się z kontuzją czy też przewlekłym bólem, który uprzykrza Ci życie codzienne – trening medyczny może okazać się genialnym rozwiązaniem twojego problemu!
 
🔺 MĄDRY TRENING PERSONALNY
Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z siłownią, ale nie masz pojęcia o technice wykonywania ćwiczeń, a wygląd ciężarów i dziwnych urządzeń wprawia Cię w zakłopotanie – zaufaj osobie doświadczonej i rozpocznij treningi, które będą dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb możliwości, co sprawi, trening będzie bezpieczny i efektywny.
 
🔺 TRENING DLA ZDROWIA KOBIET
Dbam o kobiece zdrowie – pracuję zarówno z kobietami w okresie okołociążowym. Zatem jeżeli jesteś przyszłą mamą – pomogę przygotować Twoje ciało do porodu oraz za poprzez dobranie technik i masażu zadbam o to, abyś odczuwała jak najmniejszy dyskomfort związany z bólem w obrębie pleców i miednicy.
Jeżeli jesteś po porodzie naturalnym bądź cesarskim cięciu – razem będziemy walczyć o powrót do formy sprzed ciąży! Zadbam również o pracę nad blizną po cesarskim cięciu oraz prawidłową postawę.
Pomagam pozbyć się wstydliwymi kobiecych problemów.

Jeżeli borykasz się z nietrzymaniem moczu, z rozejściem mięśnia prostego brzucha lub po prostu chciałabyś zadbać, o ważne w naszym ciele, mięśnie dna miednicy – nie ma na co czekać! Odpowiednim doborem ćwiczeń oraz zmianą niektórych nawyków jesteśmy w stanie wiele zdziałać!

🔺 MASAŻ
Jestem również masażystką. Jest to świetne dopełnienie dla aktywności fizycznej, ale nie tylko! W trakcie masażu skupiam się na opracowaniu nadmiernie napiętych punktów w ciele, więc jeżeli odczuwasz ból czy dyskomfort – wiem jak temu zaradzić!

 

Najważniejsze ukończone przeze mnie kursy i szkolenia:

 • Konferencja Reha INNOVATIONS PROlog organizowane przez International Institute of Physiotherapy and Health
 • Szkolenie Współczesna Kinezyterapia” organizowane przez Praktyczna Strona Treningu
 • Szkolenie Neuropodstawy Jednostki Treningowej oraz Korekcja wad postawy” organizowane przez Movetherapy Academy 
 • Szkolenie „Naprawiamy ludzi” moduł Basic organizowany przez Synergia Naprawiamy Ludzi
 • Szkolenie „Programowanie treningowe” organizowany przez Akademie Mistrzostwa Sportowego
 • Kurs trenera personalnego organizowany przez Akademie Mistrzostwa Sportowego

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ!

  KONTAKT

  ZAPISZ SIĘ

  Logowanie

  Nie pamiętasz hasła?

  Stworzyć konto?