MARIUSZ JURCZYK

🔺 TRENER W PRACOWNI RUCHU
W naszym kameralnym studiu jestem trenerem personalnym, trenerem przygotowania motorycznego i instruktorem zajęć grupowych.
 
🔺 TRENING OGÓLNOROZWOJOWY
Na treningu personalnym jak i na zajęciach grupowych wspólnymi siłami zajmiemy się realizacją Twoich celów! Moją rolą, podczas treningu z Tobą jest uświadomienie i wypracowanie prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń. Podczas pierwszego spotkania wykonam odpowiednią diagnostykę, które pozwoli mi przygotować dopasowany do Twoich celów plan treningowy.
 
🔺 TRENING UKIERUNKOWANY POD TWOJĄ DYSCYPLINĘ SPORTOWĄ
Pomogę Ci uzyskać lepsze parametry motoryczne w danej dyscyplinie sportowej. Stawiam na pracę budowaną na fundamentach i zminimalizowaniu ryzyka kontuzji, gdy podczas pracy w klubach może być to trudne do zrealizowania indywidualnie dla każdego zawodnika. Piszę o tym, bo sam przez ponad 10 lat byłem wyczynowym zawodnikiem. Dzięki wiedzy teoretycznej zdobytej na szkoleniach jak i praktycznej w trakcie prowadzeń jednostek treningowych w drużynach sportowych, w odpowiedni sposób przygotuję Cię do sportowych wyzwań.
 
🔺 TRENING DLA BIEGACZY I NIE TYLKO
Jeżeli odczuwasz dyskomfort podczas biegu – w kolanie, okolicy stawu skokowego, pleców – lepiej nie mogłaś/eś trafić! Analizując Twoją technikę, skupimy się na poszczególnych elementach mechaniki biegu, gdzie następnie w Pracowni RUCHU zajmiemy się słabymi ogniwami. Moim zadaniem jest, aby Twoja technika stała się bardziej efektywna i abyś w trakcie biegu nie odczuwał/odczuwała dawnych dolegliwości.
 
🔺 LEKKOATLETA

Byłem zawodnikiem KS AZS AWF Kraków, gdzie specjalizowałem się w biegach 400m/400m przez płotki. Reprezentowałem Polskę na Igrzyskach Europejskich w Mińsku, a w moim dorobku są medale Mistrzostw Polski.

Najważniejsze ukończone przeze mnie kursy i szkolenia:

  • Blackroll® Therapy – BLACKROLL Polska
  • Blackroll® Functional – BLACKROLL Polska
  • Kształtowanie wytrzymałości w koszykówce – Move Well Solutions 
  • Fundamenty Ruchu – Centrum Szkoleniowe Projekt Masaż
  • Szkolenia z zakresu przygotowania motorycznego: Poziom I i II – A4academy
  • Trener piłki siatkowej PZPS

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ!

KONTAKT